Obavještenje za javnost, 27.06.2013.

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Nacionalni programi prevencije raka, kandidatkinje Dragane Kojić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Značaj i terapija depresije u komorbiditetu sa kroničnim bolestima, kandidata Nikice Radića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Prometna politika u funkciji modernizacija prometnog sistema u Bosni i Hercegovini, kandidata Zjiada Jagodića – kandidata za odbranu doktorske disertacije na Tehničkom fakultetu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.