RASPORED NASTAVE-STUDIJSKI PROGRAM VASPITAČ PREDŠKOLSKIH USTANOVA

*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli

Student ima pravo polagati samo jedan izborni predmet

 

I i II SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

I SEMESTAR

B/H/S jezici

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

Matematika

...

04.09.2018.

18.09.2018.

09.10.2018.

Utorak

Utorak

Utorak

16:00h

16:00h

16.00h

 

Strani jezik I

Engleski jezik I

Snježana Majstorović

Lektor 

05.09.2018.

25.09.2018.

23.10.2018.

Srijeda

Utorak

Utorak

17:00h

17:00h

17.00h

 

Strani jezik I

Njemački jezik I

Mirza Karamehić

Lektor

12.09.2018.

26.09.2018.

09.10.2018.

Srijeda

Srijeda

Utorak

10:00h

10:00h

10.45h

 

II SEMESTAR

Sociologija

Akademik prof.dr Zoran Milošević

05.09.2018.

26.09.2018.

Srijeda

Srijeda

11:00h

09:00h

 

Opšta pedagogija

Prof.dr Husejn Musić

15.09.2018.

29.09.2018.

06.10.2018.

Subota

Subota

Subota

10.00h

10.00h

14.00h

 

Vokalno-instrumentalna nastava

Doc.dr Suzana Kusovac Sladoje

08.09.2018.

29.09.2018.

27.10.2018.

Subota

Subota

Subota

09:00h

09:00h

09.00h

 

Izborni predmeti

Osnovi ekonomije *

Prof.dr Nevenka Nićin

08.09.2018.

22.09.2018.

18.10.2018.

Subota

Subota

Četvrtak

12:00h

12:00h

14.00h

 

Higijena *

Prof.dr Mithat Tabaković

04.09.2018.

18.09.2018.

Utorak

Utorak

15:00h

15:00h

 

Opšta lingvistika *

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

III i IV SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

III SEMESTAR

Opšta psihologija

Prof.dr Refik Ćatić

07.09.2018.

21.09.2018.

Petak

Petak

11:00h

11:00h

 

Didaktika

Prof.dr Husejn Musić

15.09.2018.

29.09.2018.

06.10.2018.

Subota

Subota

Subota

10.00h

10.00h

14.00h

 

Strani jezik II

Engleski jezik II

Snježana Majstorović

Lektor 

05.09.2018.

25.09.2018.

23.10.2018.

Srijeda

Utorak

Utorak

17:00h

17:00h

17.00h

 

Strani jezik II Njemački jezik II

Mirza Karamehić

Lektor

12.09.2018.

26.09.2018.

09.10.2018.

Srijeda

Srijeda

Utorak

10:00h

10:00h

10.45h

 

IV SEMESTAR

Književnost

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

Pedagoška psihologija

Prof.dr Refik Ćatić

07.09.2018.

21.09.2018.

Petak

Petak

11:00h

11:00h

 

Porodična pedagogija

Prof. dr Esed Karić

08.09.2018.

22.09.2018.

Subota

Subota

12.00h

12.00h

 

Izborni predmeti

Osnovi informatike*

Prof.dr Halid Žigić

06.09.2018.

20.09.2018.

Četvrtak

Četvrtak

13.00h

13.00h

 

Filmska i TV kultura *

Akademik prof.dr Zoran Milošević

05.09.2018.

26.09.2018.

Srijeda

Srijeda

11:00h

11:00h

 

Pedagoška informatika *

Prof.dr Esed Karić

08.09.2018.

22.09.2018.

Subota

Subota

12.00h

12.00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

V i VI SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

V SEMESTAR

Priroda i društvo

Doc.dr Kojo Simić

10.09.2018.

24.09.2018.

Ponedeljak

Ponedeljak

16:30h

16:30h

 

Književnost za djecu

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

Metodika razvoja početnih matematičkih pojmova

...

04.09.2018.

18.09.2018.

09.10.2018.

Utorak

Utorak

Utorak

16:00h

16:00h

16.00h

 

VI SEMESTAR

Metodika rada sa djecom sa posebnim potrebama

Prof.dr Šaćira Mešalić

14.09.2018.

28.09.2018.

Petak

Petak

10.00h

10.00h

 

Metodika nastave fizičke kulture

Prof.dr Izudin Tanović

03.09.2018.

28.09.2018.

Ponedeljak

Petak

13:00h

09:00h

 

Predškolska pedagogija

Prof. dr Husejn Musić

15.09.2018.

29.09.2018.

06.10.2018.

Subota

Subota

Subota

10.00h

10.00h

14.00h

 

Izborni predmeti

Rad u cjelodnevnom produženom boravku *

Prof.dr Refik Ćatić

07.09.2018.

21.09.2018.

Petak

Petak

11:00h

11:00h

 

Metodika početnog čitanja i pisanja *

Doc.dr Kojo Simić

10.09.2018.

24.09.2018.

Ponedeljak

Ponedeljak

16:30h

16:30h

 

 

Kineziologija*

Prof.dr Branimir Mikić

04.09.2018.

27.09.2018.

Utorak

Četvrtak

12.00h

12.00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

VII i VIII SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

VII SEMESTAR

Metodika nastave muzičke kulture

Doc.dr Suzana Kusovac Sladoje

08.09.2018.

29.09.2018.

27.10.2018.

Subota

Subota

Subota

09:00h

09:00h

09.00h

 

Metodika razvoja govora

Prof.dr Refik Ćatić

07.09.2018.

21.09.2018.

Petak

Petak

11:00h

11:00h

 

Metodika nastave likovne kulture

Doc.dr Petrija Jovičić

 

 

 

 

VIII SEMESTAR

Metodika nastave B/H/S jezika i književnosti

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

Metodička praksa

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

 

Izborni predmeti

Razvojna psihologija *

Prof.dr Refik Ćatić

07.09.2018.

21.09.2018.

Petak

Petak

11:00h

11:00h

 

Scenska umjetnost *

Prof.dr Drago Tešanović

07.09.2018.

21.09.2018.

12.10.2018.

Petak

Petak

Petak

14:00h

14:00h

14.00h

 

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju *

Doc.dr Kojo Simić

10.09.2018.

24.09.2018.

Ponedeljak

Ponedeljak

16:30h

16:30h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti