OBLAST RAZREDNE NASTAVE , RAZREDNE NASTAVE SA ENGLESKIM JEZIKOM I RAZREDNE NASTAVE SA DEFEKTOLOGIJOM

*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli

Student ima pravo polagati samo jedan izborni predmet

I i II SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

I SEMESTAR

B/H/S jezici

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Matematika

...

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Matematika I

vježbe

*

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Strani jezik I

Doc. dr Valentina Budinčić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Engleski jezik I

 

Strani jezik I

Njemački jezik I

Mirza Karamehić

Lektor

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

II SEMESTAR

Sociologija

Akademik prof.dr Zoran Milošević

12.03.2019.

26.03.2019.

09.04.2019.

23.04.2019.

14.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

10.00-14.00h

10.00-14.00h

10.00-14.00h

10.00-14.00h

10.00-14.00h

 

Opšta pedagogija

Prof.dr Husejn Musić

16.03.2019.

30.03.2019.

13.04.2019.

27.04.2019.

11.05.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

10.00-14.00h

10.00-14.00h

10.00-14.00h

10.00-14.00h

10.00-14.00h

 

Vokalno-instrumentalna nastava

Doc.dr Suzana Kusovac Sladoje

06.04.2019.

20.04.2019.

Subota

Subota

09.00-12.00h

09.00-12.00h

 

Osnovi defektologije

Prof.dr Šaćira Mešalić

05.03.2019.

02.04.2019.

09.04.2019.

23.04.2019.

07.05.2019.

21.05.2019.

28.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

12.00-13.00h

14.00-15.00h

14.00-15.00h

13.00-14.00h

14.00-15.00h

14.00-15.00h

15.00-16.00h

 

Izborni predmeti

Osnovi ekonomije *

Prof.dr Nevenka Nićin

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Higijena *

Prof.dr Mithat Tabaković

26.03.2019.

09.04.2019.

23.04.2019.

30.04.2019.

07.05.2019.

21.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

16.00-17.00h

16.00-17.00h

16.00-17.00h

16.00-17.00h

16.00-17.00h

16.00-17.00h

 

Opšta lingvistika *

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

Engleski jezik I – predmet slušaju samo studenti studijskog programa Razredna nastava sa engleskim jezikom za osnovne škole

Opšta pedagogija - predmet slušaju svi studenti osim studenata sa studijskog programa Razredna nastava sa defektologijom

Osnovi defektologije – predmet slušaju samo studenti studijskog programa Razredna nastava sa defektologijom

 

III i IV SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

III SEMESTAR

Opšta psihologija

Prof.dr Refik Ćatić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Didaktika

Prof.dr Husejn Musić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Strani jezik II

Doc. dr Valentina Budinčić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Engleski jezik II

 

Strani jezik II

Njemački jezik II

Mirza Karamehić

Lektor

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

IV SEMESTAR

Književnost

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

15.03.2019.

29.03.2019.

05.04.2019.

12.04.2019.

10.05.2019.

24.05.2019.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

 

Pedagoška psihologija

Prof.dr Refik Ćatić

15.03.2019.

16.03.2019.

12.04.2019.

13.04.2019.

10.05.2019.

11.05.2019.

Petak

Subota

Petak

Subota

Petak

Subota

15.00-16.00h

09.00-10.00h

15.00-16.00h

09.00-10.00h

15.00-16.00h

09.00-10.00h

 

Porodična pedagogija

Prof.dr Esed Karić

09.03.2019.

23.03.2019.

06.04.2019.

20.04.2019.

11.05.2019.

25.05.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

 

Izborni predmeti

Osnovi informatike*

Prof. dr Halid Žigić

07.03.2019.

14.03.2019.

21.03.2019.

28.03.2019.

04.04.2019.

11.04.2019.

18.04.2019.

25.04.2019.

09.05.2019.

16.05.2019.

23.05.2019.

30.05.2019.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

 

Filmska i TV kultura *

Akademik prof.dr Zoran Milošević

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Pedagoška informatika *

Prof.dr Esed Karić

09.03.2019.

23.03.2019.

06.04.2019.

20.04.2019.

11.05.2019.

25.05.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

Engleski jezik II – predmet polažu samo studenti studijskog programa Razredna nastava sa engleskim jezikom za osnovne škole

V i VI SEMESTAR

(treća godina studijskog programa : RAZREDNA NASTAVA OPŠTI SMJER)

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

V SEMESTAR

Priroda i društvo

Doc.dr Kojo Simić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Književnost za djecu

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika nastave likovne kulture

-

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

VI SEMESTAR

Razvojna psihologija

Prof.dr Refik Ćatić

15.03.2019.

16.03.2019.

12.04.2019.

13.04.2019.

10.05.2019.

11.05.2019.

Petak

Subota

Petak

Subota

Petak

Subota

14.00-15.00h

10.00-11.00h

14.00-15.00h

10.00-11.00h

14.00-15.00h

10.00-11.00h

 

Metodika rada sa učenicima blago ometenim u razvoju

Prof.dr Šaćira Mešalić

05.03.2019.

02.04.2019.

09.04.2019.

16.04.2019.

30.04.2019.

14.05.2019.

28.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

12.00-13.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-11.00h

10.00-11.00h

10.00-11.00h

 

Kineziologija

Prof.dr Branimir Mikić

06.03.2019.

13.03.2019.

20.03.2019.

27.03.2019.

03.04.2019.

10.04.2019.

17.04.2019.

24.04.2019.

08.05.2019.

22.05.2019.

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

 

Izborni predmeti

Scenska umjetnost *

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju *

Doc.dr Kojo Simić

14.03.2019.

21.03.2019.

27.03.2019.

04.04.2019.

11.04.2019.

18.04.2019.

25.04.2019.

09.05.2019.

16.05.2019.

Četvrtak

Četvrtak

Srijeda

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

 

Školsko pravo i administracija *

Akademik prof. dr Nedeljko Stanković

28.04.2019.

Četvrtak

konsultacije

13.00-14.00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

V i VI SEMESTAR

(treća godina studijskog programa : RAZREDNA NASTAVA SA ENGLESKIM JEZIKOM ZA OSNOVNE ŠKOLE)

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

V SEMESTAR

Priroda i društvo

Doc.dr Kojo Simić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Književnost za djecu

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika nastave likovne kulture

-

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

VI SEMESTAR

Metodika nastave engleskog jezika

Doc. dr Valentina Budinčić

19.03.2019.

06.04.2019.

23.04.2019.

14.05.2019.

Utorak

Subota

Utorak

Utorak

11.00-12.00h

11.00-12.00h

11.00-13.00h

11.00-13.00h

 

Metodika rada sa učenicima blago ometenim u razvoju

Prof.dr Šaćira Mešalić

05.03.2019.

02.04.2019.

09.04.2019.

16.04.2019.

30.04.2019.

14.05.2019.

28.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

12.00-13.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-11.00h

10.00-11.00h

10.00-11.00h

 

Kineziologija

Prof.dr Branimir Mikić

06.03.2019.

13.03.2019.

20.03.2019.

27.03.2019.

03.04.2019.

10.04.2019.

17.04.2019.

24.04.2019.

08.05.2019.

22.05.2019.

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

 

Izborni predmeti

Tvorba riječi u engleskom jeziku *

Doc. dr Valentina Budinčić

19.03.2019.

06.04.2019.

23.04.2019.

14.05.2019.

Utorak

Subota

Utorak

Utorak

12.00-13.00h

12.00-13.00h

13.00-15.00h

13.00-15.00h

 

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju *

Doc.dr Kojo Simić

14.03.2019.

21.03.2019.

27.03.2019.

04.04.2019.

11.04.2019.

18.04.2019.

25.04.2019.

09.05.2019.

16.05.2019.

Četvrtak

Četvrtak

Srijeda

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

 

Igre u nastavi engleskog jezika *

Doc. dr Valentina Budinčić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

 

V i VI SEMESTAR

(treća godina studijskog programa : RAZREDNA NASTAVA SA DEFEKTOLOGIJOM)

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

V SEMESTAR

Priroda i društvo

Doc.dr Kojo Simić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Književnost za djecu

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika nastave likovne kulture

-

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

VI SEMESTAR

Logopedski tretman u radu sa učenicima

Prof.dr Refik Ćatić

15.03.2019.

16.03.2019.

12.04.2019.

13.04.2019.

10.05.2019.

11.05.2019.

Petak

Subota

Petak

Subota

Petak

Subota

14.00-15.00h

10.00-11.00h

14.00-15.00h

10.00-11.00h

14.00-15.00h

10.00-11.00h

 

Metodika rada sa učenicima blago ometenim u razvoju

Prof.dr Šaćira Mešalić

05.03.2019.

02.04.2019.

09.04.2019.

16.04.2019.

30.04.2019.

14.05.2019.

28.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

12.00-13.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-12.00h

10.00-11.00h

10.00-11.00h

10.00-11.00h

 

Kineziologija

Prof.dr Branimir Mikić

06.03.2019.

13.03.2019.

20.03.2019.

27.03.2019.

03.04.2019.

10.04.2019.

17.04.2019.

24.04.2019.

08.05.2019.

22.05.2019.

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

 

Izborni predmeti

Scenska umjetnost *

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika rada u kombinovanom odjeljenju *

Doc.dr Kojo Simić

07.03.2019.

14.03.2019.

21.03.2019.

27.03.2019.

04.04.2019.

11.04.2019.

18.04.2019.

25.04.2019.

09.05.2019.

16.05.2019.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Srijeda

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

16.30-17.30h

 

Inkluzija u obrazovanju *

Prof.dr Šaćira Mešalić

05.03.2019.

23.04.2019.

30.04.2019.

07.05.2019.

21.05.2019.

28.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

14.00-15.00h

12.00-13.00h

14.00-15.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

14.00-15.00h

 

 

VII i VIII SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

VII SEMESTAR

Metodika nastave prirode i društva

Doc.dr Kojo Simić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika nastave matematike

...

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika nastave muzičke kulture

Doc.dr Suzana Kusovac Sladoje

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

VIII SEMESTAR

Metodika nastave fizičke kulture

Prof.dr Izudin Tanović

22.03.2019.

05.04.2019.

19.04.2019.

10.05.2019.

24.05.2019.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

12.00-16.00h

12.00-16.00h

12.00-16.00h

12.00-16.00h

12.00-16.00h

 

Metodika nastave B/H/S jezika i književnosti

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

15.03.2019.

29.03.2019.

05.04.2019.

12.04.2019.

10.05.2019.

24.05.2019.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

14.00-17.00h

14.00-17.00h

14.00-17.00h

14.00-17.00h

14.00-17.00h

14.00-17.00h

 

Metodička praksa

Doc. dr Jelena Vojinović Kostić

15.03.2019.

29.03.2019.

05.04.2019.

12.04.2019.

10.05.2019.

24.05.2019.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

17.00-19.00h

17.00-19.00h

17.00-19.00h

17.00-19.00h

17.00-19.00h

17.00-19.00h

 

Metodički pristup u radu s djecom s posebnim potrebama

Prof.dr Šaćira Mešalić

05.03.2019.

16.04.2019.

23.04.2019.

30.04.2019.

07.05.2019.

14.05.2019.

21.05.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

13.00-14.00h

14.00-15.00h

14.00-15.00h

13.00-14.00h

12.00-13.00h

14.00-15.00h

12.00-13.00h

 

Izborni predmeti

Komunikacija i grupni rad u nastavi *

Prof.dr Husejn Musić

16.03.2019.

30.03.2019.

13.04.2019.

27.04.2019.

11.05.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

14.00-16.00h

14.00-16.00h

14.00-16.00h

14.00-16.00h

14.00-16.00h

 

Ocjenjivanje i vrednovanje učeničkog dostignuća *

-

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika dopunske i dodatne nastave *

Prof.dr Esed Karić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

Metodički pristup u radu s djecom s posebnim potrebama – ispit slušaju samo studenti studijskog programa Razredna nastava sa defektologijom

Izborni predmeti za studente studijskog programa Razredna nastava sa engleskim jezikom za osnovne škole

Istorija engleskog jezika *

Doc. dr Valentina Budinčić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Metodika engleskog jezika u ranoj školskoj dobi *

Doc. dr Valentina Budinčić

19.03.2019.

06.04.2019.

23.04.2019.

14.05.2019.

Utorak

Subota

Utorak

Utorak

13.00-15.00h

13.00-15.00h

15.00-16.00h

15.00-16.00h

 

Metodika dopunske i dodatne nastave *

Prof.dr Esed Karić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Izborni predmeti za studente studijskog programa Razredna nastava sa defektologijom

Komunikacija i grupni rad u nastavi *

Prof.dr Husejn Musić

16.03.2019.

30.03.2019.

13.04.2019.

27.04.2019.

11.05.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

14.00-16.00h

14.00-16.00h

14.00-16.00h

14.00-16.00h

14.00-16.00h

 

Ocjenjivanje i vrednovanje učeničkog dostignuća *

-

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Kreativne radionice *

-

16.03.2019.

Subota

13.00-15.00h