STUDIJSKI PROGRAM INFORMATIKA I TEHNIKA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student ima pravo polagati samo jedan
izborni predmet
I
I II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
18.01.2024. 08.02.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h 10:00h |
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Arhitektura
računarskih sistema i mreža |
Prof.dr Velimir Dedić |
11.01.2024. 27.01.2024. |
Četvrtak Subota |
12:00h 12:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
15.01.2024. 05.02.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
11:00h 11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
15.01.2024. 05.02.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
13:00h 13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid
Žigić |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Elektrotehnika sa
elektronikom |
Prof. dr Halid
Žigić |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Sociologija* |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Tehnička mehanika* |
Doc. dr Budimir Tojagić |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Statističke
metode* |
Doc. dr Dario Galić |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i
strukture podataka |
Prof. dr Velimir Dedić |
11.01.2024. 27.01.2024. |
Četvrtak Subota |
12:00h 12:00h |
|
Tehničko crtanje
sa nacrtnom geometrijom |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
25.01.2024. 09.02.2024. |
Četvrtak |
13:30h 13:30h |
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof.
dr Valentina Budinčić |
15.01.2024. 05.02.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
12:30h 12:30h |
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
15.01.2024. 05.02.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
14:00h 14:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Opšta pedagogija |
Prof. dr Esed Karić |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Primjenjena
digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan
Miljanović |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Osnovi arhitekture
i građevinarstva |
Doc. dr
Dragica Arsić – Arnautović |
Ispiti će biti održani u ljetnom semestru |
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka* |
Prof. dr Gordana Đorđević |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
Saobraćaj i
životna sredina* |
Doc. dr Zlatko Kovačević |
18.01.2024. 08.02.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h 10:00h |
|
Upravljački
informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
11.01.2024. 27.01.2024. |
Četvrtak Subota |
12:00h 12:00h |
|
V i
VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Didaktika |
Prof. dr Esed Karić |
15.01.2024. 01.02.2024. |
Ponedeljak Četvrtak |
11:00h 13:00h |
|
Tehnička fizika |
Doc.dr Budimir Tojagić |
27.01.2024. 10.02.2024. |
Subota |
11:00h 11:00h |
|
Računarske mreže |
Prof. dr Velimir Dedić |
11.01.2024. 27.01.2024. |
Četvrtak Subota |
12:00h 12:00h |
|
VI SEMESTAR |
|||||
Pedagoška
psihologija |
Prof.dr Refik Ćatić |
Ispiti će biti
održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Pedagoška
psihologija Vježbe |
Milka
Bilić, dipl. psiholog Demonstrator |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
Osnovi mehatronike |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
Metodika nastave informatike i tehnike |
Prof. dr Esed Karić |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Elektronsko
poslovanje * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
Mobilne i bežične
komunikacije * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
Ispiti će biti
održani u ljetnom semestru |
|
|
|
Programiranje i
dizajn web aplikacija * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Internet
tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
20.01.2024. 03.02.2024. |
Subota Subota |
10:00-12:00h 10:00-12:00h |
|
Robotika |
Prof. dr Velimir Dedić |
11.01.2024. 27.01.2024. |
Četvrtak Subota |
12:00h 12:00h |
|
Multimedijalni
sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
11.01.2024. 25.01.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
15:00h 15:00h |
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Kompjuterska
grafika i dizajn |
Akademik Prof.dr Mile
Petrović |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
Informacione
tehnologije |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i
računarskih sistema * |
Prof.dr Velimir Dedić |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|
Akademsko pisanje sa kancelarijskim poslovanjem * |
Akademik prof.dr
Zoran Milošević |
22.01.2024. 15.02.2024. |
Ponedeljak Četvrtak |
09:30h 09:30h |
|
Aplikativni
softver * |
Prof. dr Halid Žigić |
Ispiti će biti održani u ljetnom
semestru |
|
|
|