STUDIJSKI PROGRAM INFORMATIKA I TEHNIKA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student ima pravo polagati samo jedan
izborni predmet
I
I II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Arhitektura
računarskih sistema i mreža |
Prof.dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid
Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-17:00h |
|
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
15.03.2024. 26.04.2024. 16.05.2024. 17.05.2024. |
Petak Petak Četvrtak Petak |
11:00-13:00h |
|
Elektrotehnika sa
elektronikom |
Prof. dr Halid
Žigić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
15:00-16:30h 15:00-16:30h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Sociologija* |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Tehnička mehanika* |
Doc. dr Srđan Marinković |
|
|
|
|
Statističke
metode* |
Doc. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 02.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i
strukture podataka |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Tehničko crtanje
sa nacrtnom geometrijom |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
|
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof.
dr Valentina Budinčić |
|
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
|
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Opšta pedagogija |
Prof. dr Esed Karić |
07.03.2024. 21.03.2024. 04.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-11:30h 10:00-13:15h 14:30-16:00h 10:00-11:30h 10:00-11:30h 10:00-11:30h |
|
Primjenjena
digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan
Miljanović |
30.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
11:00-14:00h 12:00-14:00h |
|
Osnovi arhitekture
i građevinarstva |
Doc. dr
Dragica Arsić – Arnautović |
22.03.2024. 05.04.2024. 19.04.2024. 09.05.2024. 17.05.2024. |
Petak Petak Petak Četvrtak Petak |
17:15-18:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka* |
Prof. dr Edis Mekić |
09.03.2024. |
Subota |
08:30-12:30h |
|
Saobraćaj i životna
sredina* |
Doc. dr Zlatko Kovačević |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Upravljački
informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Didaktika |
Prof. dr Esed Karić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Tehnička fizika |
Doc.dr Budimir Tojagić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarske mreže |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Pedagoška
psihologija |
Prof.dr Refik Ćatić |
22.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 10.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
10:00-12:00h |
|
Pedagoška
psihologija Vježbe |
Milka
Bilić, dipl. psiholog Demonstrator |
|
|
|
|
Osnovi mehatronike |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
13:00-13:45h |
|
Metodika nastave informatike i tehnike |
Prof. dr Esed Karić |
14.03.2024. 28.03.2024. 11.04.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
11:45-12:30h 11:45-12:30h 14:45-16:15h 11:45-13:15h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Elektronsko
poslovanje * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
09.03.2024. 23.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
10:00-13:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h 12:00-15:00h |
|
Mobilne i bežične
komunikacije * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
16.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-13:00h 10:00-12:00h |
|
Programiranje i
dizajn web aplikacija * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
23.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 12:00-15:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Internet
tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Robotika |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Multimedijalni
sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Kompjuterska
grafika i dizajn |
Akademik Prof.dr Mile
Petrović |
16.03.2024. |
Subota |
10:45-12:15h |
|
Informacione
tehnologije |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
09.03.2024. 16.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
13:00-16:00h 13:00-16:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i
računarskih sistema * |
Prof.dr Velimir Dedić |
15.03.2024. 26.04.2024. 16.05.2024. 17.05.2024. |
Petak Petak Četvrtak Petak |
15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-16:00h 13:00-14:00h |
|
Akademsko pisanje sa kancelarijskim poslovanjem * |
Akademik prof.dr
Zoran Milošević |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Aplikativni
softver * |
Prof. dr Halid Žigić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
13:15-14:45h 13:15-14:45h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h |
|