FAKULTET ZA MEDICINU, FARMACIJU I ZDRAVSTVO
STUDIJSKI PROGRAM – SANITARNI INŽENJERING
-Prilikom učitavanja rasporeda
neophodan je „refresh (F5)“
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
I
I II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija |
Doc. dr Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fizika sa
biofizikom |
Doc. dr Dario Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Opšta hemija |
Prof.dr Ranka Kubiček |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Biologija sa
humanom gentikom |
Prof. dr Jasminka
H.Halilović |
12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
12:00-14:00h |
|
Biohemija |
Doc. dr Darko Manjenčić |
09.03.2024. 16.03.2024. 23.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Subota Subota Subota Subota |
10:00-12:00h 10:00-14:00h 08:30-12:30h 14:00-17:00h 09:30-12:30h 09:30-13:30h 10:00-14:00h 08:30-11:30h 10:00-13:00h |
|
Organska hemija |
Prof.dr Jasminka
Sadadinović |
12.03.2024. 26.03.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:00h 10:00-11:00h 10:00-12:00h 10:00-11:00h 10:00-11:00h 10:00-11:00h 10:00-12:00h |
|
Ekologija i zaštita životne sredine |
Doc.dr Miro
Maksimović |
05.03.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Utorak Petak Petak Petak Petak Petak Četvrtak |
12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-15:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike
* |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-17:00h |
|
Sociologija * |
Akademik prof.dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Medicinska etika* |
Prof. dr Sanda Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
III I IV SEMESTAR |
|||||
III
SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa
patofiziologijom |
Prof.dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mikrobiologija sa
parazitologijom |
Prof.dr Jasminka H.Halilović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Urgentna medicina |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof.
dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Farmakologija sa
toksikologijom |
Doc. dr Indira D. Hukić |
11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedeljak |
10:00-12:00h |
|
Patologija |
Doc. dr Suad Keranović |
09.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 04.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 14:00-17:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 13:00-15:00h |
|
Prehrambeni
aditivi i kontaminenti |
Prof. dr Munevera Bećarević |
23.03.2024. 30.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
16:30-17:15h 16:30-17:15h 16:30-17:15h 17:15-18:00h 16:30-17:15h 16:30-17:15h |
|
Upravljanje i
zaštita voda |
Doc. dr Miro Maksimović |
05.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. 24.05.2024. |
Utorak Petak Petak Četvrtak |
10:00-12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Menadžment * |
Prof. dr Hariz Agić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Ekologija i
higijena radne sredine * |
Prof. dr Azijada Beganlić |
16.03.2024. 23.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h |
|
Statističke
metode* |
Doc. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 04.04.2024. 18.04.2024. 02.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
V i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Homeopatija |
Prof. dr Munevera Bećarević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Analiza vode |
Prof. dr Darko Manjenčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Analiza namirnica |
Doc. dr Igor Dragičević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Stručna praksa I |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
VI SEMESTAR |
|||||
Ishrana,
nutritivna terapija i dijetetika |
Prof. dr Munevera Osmić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
Upravljanje
otpadom |
Prof.dr Mustafa Burgić |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. |
Utorak |
10:00-11:00h |
|
Ekološko-sanitarno
zakonodavstvo i nadzor |
Prof. dr Munevera Bećarević |
23.03.2024. 30.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
15:45-16:30h 15:45-16:30h 15:45-16:30h 16:30-17:15h 15:45-16:30h 15:45-16:30h |
|
Stručna praksa II |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Organizacija zdravstvene
zaštite * |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mentalno zdravlje
* |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prevencija i rano
otkrivanje raka * |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. |
Petak |
08:00-12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Uzorkovanje u sanitarnom higijenskom nadzoru |
Doc. dr Igor Dragičević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Analiza, kontrola
i zaštita vazduha |
Prof.dr Mustafa Burgić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Dezinfekcija,
dezinsekcija i deratizacija |
Doc. dr Igor Dragičević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Sanitarni problemi
okoliša |
Prof. dr Munevera Bećarević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Kvalitet i
bezbjednost hrane |
Prof. dr Mustafa Burgić |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. |
Utorak |
11:00-12:00h |
|
Sanitarni
inženjering vode za kupanje i rekreaciju |
Prof. dr Mustafa Burgić |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. |
Utorak |
12:00-13:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zdravstveno pravo
* |
Akademik prof. dr Nedeljko Stanković Doc. dr Denis Husić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
Osnovi biomedicine
* |
Akademik prof. dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Epidemiološke
metode u medicini * |
Prof. dr Munevera Osmić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:00-15:00h |
|