STUDIJSKI PROGRAM GEODEZIJA

*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli

I i II SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

I SEMESTAR

Matematika I

...

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Geodezija

Prof.dr Gligorije Perović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Strani jezik I

Engleski jezik I

Snježana Majstorović

Lektor 

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Strani jezik I

Njemački jezik I

Mirza Karamehić

Lektor

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

II SEMESTAR

Matematika II

...

06.03.2018.

20.03.2018.

10.04.2018.

24.04.2018.

15.05.2018.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

15:30-19:00h

15:30-19:00h

15:30-19:00h

15:30-19:00h

15:30-19:00h

 

Tehnike geodetskih mjerenja

Doc. dr Ilija Grgić

10.03.2018.

07.04.2018.

21.04.2018.

12.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

13:30-17:00h

13:30-17:00h

13:30-17:00h

13:30-17:00h

13:30-17:30h

 

Građevinski materijali

Prof.dr Lenart Đerđ

10.03.2018.

24.03.2018.

07.04.2018.

21.04.2018.

05.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

11:00-12:00h

11:00-12:00h

11:00-12:00h

11:00-12:00h

11:00-12:00h

11:00-12:00h

 

Izborni predmeti

Osnovi informatike *

Prof.dr Halid Žigić

01.03.2018.

15.03.2018.

22.03.2018.

29.03.2018.

05.04.2018.

12.04.2018.

19.04.2018.

26.04.2018.

03.05.2018.

10.05.2018.

17.05.2018.

24.05.2018.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

 

Tehnička mehanika*

Prof.dr Pašaga Muratović

07.03.2018.

21.03.2018.

11.04.2018.

25.04.2018.

09.05.2018.

23.05.2018.

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

10:00-13:30h

10:00-13:30h

10:00-13:30h

10:00-13:30h

10:00-13:30h

10:00-12:30h

 

Teorije grešaka geodetskih mjerenja *

Prof.dr Gligorije Perović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

III  i IV SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

III SEMESTAR

Matematika III

...

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Nacrtna geometrija

Prof.dr Pašaga Muratović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Strani jezik II

Engleski jezik II

Snježana Majstorović

Lektor 

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Strani jezik II

Njemački jezik II

Mirza Karamehić

Lektor

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

IV SEMESTAR

Geodetski premjer

Prof.dr Gligorije Perović

10.03.2018.

24.03.2018.

14.04.2018.

21.04.2018.

12.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

09:00-10:00h

09:00-11:00h

09:00-10:00h

09:00-10:00h

09:00-10:00h

 

Teorijska geodezija

Doc.dr Marko Šljivarić

10.03.2018.

07.04.2018.

21.04.2018.

12.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

13:00-17:00h

13:00-17:00h

13:00-17:00h

13:00-17:00h

09:00-13:00h

 

Fotogrametrija i daljinska detekcija I

Akademik

Prof.dr Mile Petrović

16.03.2018.

26.04.2018.

11.05.2018.

12.05.2018.

Petak

Četvrtak

Petak

Subota

09:00-12:00h

14:00-17:00h

14:00-19:00h

10:00-13:00h

 

Izborni predmeti

Sociologija *

Akademik prof.dr Zoran Milošević

09.03.2018.

16.03.2018.

23.03.2018.

30.03.2018.

06.04.2018.

13.04.2018.

20.04.2018.

27.04.2018.

04.05.2018.

11.05.2018.

18.05.2018.

25.05.2018.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

 

Katastar nepokretnosti *

Doc.dr Ilija Grgić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Račun izravnanja-osnovni kurs *

Prof.dr Gligorije Perović

10.03.2018.

24.03.2018.

14.04.2018.

21.04.2018.

12.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

10:00-12:00h

11:00-12:00h

10:00-11:00h

10:00-11:00h

10:00-11:00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

V i VI SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

V SEMESTAR

Satelitska geodezija

Doc.dr Ilija Grgić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Fotogrametrija i daljinska detekcija II

Akademik

Prof.dr Mile Petrović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Geodetska metrologija

Prof.dr Gligorije Perović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

VI SEMESTAR

Geoekologija

Doc.dr Almir Šabović

17.03.2018.

14.04.2018.

28.04.2018.

12.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

09:00-12:30h

14:00-18:00h

09:00-12:30h

13:00-17:00h

10:00-14:00h

 

Uređenje zemljišne teritorije

Prof.dr Ivan Hegediš

10.03.2018.

24.03.2018.

07.04.2018.

21.04.2018.

05.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

14:00-15:00h

14:00-15:00h

14:00-15:00h

14:00-15:00h

14:00-15:00h

14:00-15:00h

 

Fizička geodezija

Doc.dr Marko Šljivarić

10.03.2018.

07.04.2018.

21.04.2018.

12.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

09:00-13:00h

09:00-13:00h

09:00-13:00h

09:00-13:00h

15:00-19:00h

 

Izborni predmeti

Osnovi ekonomije *

Prof.dr Nevenka Nićin

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

Osnovi ekološkog inženjerstva *

Doc.dr Almir Šabović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Građansko pravo *

Prof.dr Brana Komljenović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

VII i VIII SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

VII SEMESTAR

Računarska obrada slike

Akademik

Prof.dr Mile Petrović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Kartografija

Prof.dr Tešo Ristić

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Lasersko skeniranje terena i objekata

Prof.dr Gligorije Perović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

VIII SEMESTAR

Inženjerska geodezija

Doc.dr Ilija Grgić

10.03.2018.

07.04.2018.

21.04.2018.

12.05.2018.

19.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

09:00-13:00h

09:00-13:00h

09:00-13:00h

09:00-12:00h

09:00-13:30h

 

Stručna praksa

Prof. dr Halid Žigić

Studenti su dužni poslije zadnjeg položenog ispita na toj studijskoj godini, predati svoje dnevnike rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta.

 

Izborni predmeti

Pravo i pravni propisi u geodetskoj struci *

Prof.dr Brana Komljenović

Predavanja su održana u zimskom semestru

 

 

 

Napredne tehnike geodetskog projektovanja *

Prof.dr Gligorije Perović

09.03.2018.

23.03.2018.

13.04.2018.

20.04.2018.

11.05.2018.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

13:00-19:00h

13:00-19:00h

13:00-19:00h

13:00-19:00h

13:00-19:00h

 

Procjena vrijednosti građevinskih objekata *

Doc.dr Budimir Tojagić

17.03.2018.

31.03.2018.

14.04.2018.

28.04.2018.

12.05.2018.

26.05.2018.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

12:00-13:00h

12:00-13:00h

12:00-13:00h

12:00-13:00h

12:00-13:00h

12:00-13:00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti