NLB Banka, PC Tuzla u posjeti Evropskom univerzitetu „Kallos“ Tuzla

Dana 10.11.2021. godine Senada Jahić, direktorica podružnice Tuzla i Nermina Šantić, direktor poslovnice Tuzla posjetile su visokoškolsku ustanovu Evropski univerzitet „Kallos“ Tuzla. Studenti Ekonomskog fakulteta su imali priliku da se upoznaju sa proizvodima koje banka nudi svojim klijentima.

Takođe, upoznale su studente sa dokumentacijom koja je potrebna za otvaranje računa kako fizičkim tako i pravnim licima, zatim dokumentacijom za odobravanje kredita, ugovora o štednji itd.

Spoj teorije i prakse daje jednu sveobuhvatnost u razvoju mladog čovjeka, diplomiranog ekonomiste, koji će sa uspjehom da obavlja što je naučio u teorijskom dijelu, ali i dijelu koji se odnosi na praksu.

Predavanju su prisustvovali i prof. dr Anka Bulatović i dekan Ekonomskog fakulteta prof. dr Izet Banda.