Mogućnost izgrađivanja IT karijere u kompaniji asioso

Obavještavamo studente Tehničkog fakulteta (Katedra za elektrotehniku) da je kompanija asioso iz Banje Luke u potrazi za mladim talentima u cilju proširenja njihovog tima.

Asioso je digitalna agencija sa sjedištem u Minhenu, a predstavništva su u Banjoj Luci i  Beogradu. Klijentima pružaju razne usluge u digitalizaciji kao sto je marketing, izrada web aplikacija, implementacija CMS, PIM, DAM i eCommerce sistema.

Ukoliko ste zainteresovani, za detaljne informacije možete se obratiti Sanji Knežević, menadžeru za ljudske resurse putem e-mail-a sanja.knezevic@asioso.com i kontakt telefona 066/937-521.

Prezentaciju kompanije asioso pogledajte (link ka prezentaciji) kao i na zvaničnom sajtu www.asioso.com

Asioso prezentacija