„Advantis broker“ kao partner Međunarodne finansijske korporacije ( IFC) u Bosni i Hercegovini organizuje trening na Evropskom univerzitetu

„Advantis broker“ kao partner Međunarodne finansijske korporacije ( IFC) u Bosni i Hercegovini organizuje trening na temu:“Upravljanje porodičnim kompanijama u BIH-izazovi i moguća rješenja“.

Trening će se održati 17.12.2015.godine na Evropskom Univerzitetu u Brčkom u periodu od 10 do 14 časova.

Trening je namjenjen vlasnicima porodičnih kompanija-„prvoj i drugoj generaciji“.

Teme o koja će se govoriti su vezane za najčešće probleme u upravljanju porodičnim kompanijama u BIH i to :

• izazovi razvoja upravljačkih mehanizama ( strateški i operativni nivo),
  • uvođenje i razvoj interne kontrole,
  • upravljanje rizicima,
  • nasljeđivanje ključnih pozicija i uvođenje „druge“ generacije,
  • odnos porodice i kompanije-porodični aspekt upravljanja (porodični statut).