SVEČANI PRIJEM NOVIH STUDENATA I DODJELA INDEKSA

Obavještavamo studente koji su se upisali u prvu godinu studija I, II i III ciklusa, kao i studente koji su prešli sa drugih visokoškolskih ustanova, da će na Univerzitetu biti upriličen svečani prijem u njihovu čast, kao i dodjela indeksa, dana 3.10.2016. godine s početkom u 12.00 sati.

Nastava u zimskom semestru akademske 2016/17. godine počinje istoga dana, a termini održavanja nastave iz pojedinih predmeta se mogu pronaći na web-stranici Univerziteta u odgovarajućim rubrikama, kao i na oglasnoj tabli Univerziteta.

Pozivamo sve studente Univerziteta, kao i njihove porodice, da sa nama zajedno, proslave početak nove akademske 2016/17. godine.

OBAVJEŠTENJE ZA STUDENTE KOJI SU STEKLI USLOV ZA UPIS NAREDNE GODINE U AKADEMSKOJ 2016/17. GODINI

Obavještavamo studente, koji su stekli uslov za upis naredne godine, odnosno koji budu stekli uslov za upis naredne godine poslije održanih opštih septembarskih rokova, da će se upis zimskog semestra akademske 2016/17. godine vršiti u periodu od 19.09.2016. godine do 1.10.2016. godine.