POTVRĐENO IZ MINISTARSTVA OBRAZOVANJA: EVROPSKI UNIVERZITET DOBIO LICENCU- DOZVOLU ZA RAD!

Licenca Kallos Tuzla

Licenca Kallos TuzlaMinistarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta Tuzlanskog kantona je 28.avgusta ove godine izdalo licencu Visokoškolskoj ustanovi Evropski univerzitet „Kallos“ Tuzla za pružanje usluga visokog obrazovanja, potvrđeno je „otisku“ iz navedenog ministarstva.

Evropski univerzitet je dobio licencu-dozvolu za rad za iste studijske programe koje ima i u Brčkom, no za razliku od Tuzle u Brčkom je prvi /bivši/ šef Vladinog odjela za obrazovanje Momčilo Poljić krenuo u „obračun“ sa privatnim univerzitetima.

Evropski univerzitet „Kallos“  u Tuzli se nalazi u ulici Maršala Tita 2A i 2B.