Obavještenje za studente koji slušaju predmete Anatomija, Urgentna medicina i Organizacija zdravstvenih ustanova – seminarski radovi i kolokvijum

Termini za konsultacije u vezi seminarskih radova i dodatni kolokvijum iz predmeta Anatomija :

13.12.2014.

09:00h – Urgentna medicina (za studente koji bi trebalo da predaju seminarske radove)

10:00h – Organizacija zdravstvenih ustanova (za studente koji bi trebalo da predaju seminarske radove)

11:00h – Anatomija (dodatni kolokvijum)

20.12.2014.

11:00h – Anatomija (dodatni kolokvijum)