Profesor i studentica Evropskog univerziteta uzeli učešće na IX kongresu Udruženja strukovnih medicinskih radiologa sa međunarodnim učešćem

Na Paliću je od 10. do 12. maja 2024. godine u novootvorenom kompleksu studentskog odmarališta održan IX KONGRES UDRUŽENJA STRUKOVNIH MEDICINSKIH RADIOLOGA SA MEĐUNARODNIM UČEŠĆEM – na temu RADIOLOGIJA KORAK ISPRED. Kongres je okupio stručnjake iz oblasti radiologije. Na kongresu je predstavljeno preko 40 naučno-istraživačkih radova i nekoliko poster sesija.

Doc. dr Darko Manjenčić i studentica Jovana Cvjetković su prezentovali rad na temu Primjena radioizotopa u nuklearnoj medicini, koji je od strane stručne komisije uvršten među tri najbolja rada, što je izuzetan uspjeh. Naš profesor i koleginica Jovana pohvaljeni su ispred ostalih učesnika.