Obavještenje za javnost 14.04.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Revizija u bankarskom sektoru Bosne i Hercegovina, kandidatkinje Dragane Govedarice, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Računovodstvo i revizija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Motivacija zaposlenih u funkciji upravljanja ljudskim resursima, kandidatkinje Danijele Mujanović, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Menadžment i preduzetništvo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Antimikrobna terapija,kandidatkinje Mladenke Stupić, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Pravno-sigurnosni aspekti organizacije civilne zaštite u sistemu javne uprave Bosne i Hercegovine, kandidata mr. Bajre Imširovića, studenta doktorskih studija na Pravnom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Kaznena djela računalnog kriminaliteta s posebnim osvrtom na Republiku Hrvatsku, kandidata univ.spec. Nikole Protrke, studenta doktorskih studija na Pravnom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.