Savjetodavno-edukativni program za građane Republike Srpske, iz oblasti osiguranja 2017

Obavještavamo sve studente i zainteresovane građane da su Agencija za osiguranje Republike Srpske i Centar za unapređenje tržišta osiguranja i finansijskih usluga – COFUS pokrenuli projekat „Skontaj osiguranje” – savjetodavno-edukativni program iz oblasti osiguranja. Projektom je predviđeno održavanje javnih tribina na kojima će stručna lica iz oblasti osiguranja građanima približiti značaj zaštite imovine i lica kroz osiguranje.

Održavanje javne tribine na ovu temu na Evropskom univerzitetu u Brčkom održaće se 26.12.2017. u 13.00h u prostorijama Evropskog univerziteta, na adresi Bijeljinska cesta 72-74. Pozivamo sve studente, kao i građane, da se odazovu pozivu i prisustvuju ovom savjetodavno-edukativnom programu.

U prilogu se nalazi opis projekta sa detaljnijim informacijama.

Opis projekta