Obavještenje za javnost 7.10.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Prevencija raka debelog crijeva, predmet prevencija i rano otkrivanje raka, kandidatkinje Eldine Softić, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Analgetici, kandidatkinje Alise Sutović Nikšić, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih studija, studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Analiza kvaliteta vode rijeke Neretve, kandidatkinje Jasmine Tanović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Sanitarni inženjering, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Kineziterapija u liječenju cervikalnog bolnog sindroma, kandidatkinje Elme Latifović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih studija, studijski program Fizioterapija i radna terapija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

5.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Marketing kao doktrina poslovanja na nivou poduzeća, kandidata Ivana Gmajnića, studenta magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu, studijski program Opšti smjer, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

6.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Sportsko – rekreativne i kulturne aktivnosti kao trend novih formi turističkog proizvoda, kandidata Blagoja Risteskog, studenta magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu, studijski program Menadžment turizma i sporta, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

7.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Uticaj fizičkih polja na žive organizme, kandidatkinje Zerine Žigić, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.