Obavještenje za javnost 6.12.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Sigurnost i zaštita djece na internetu uzrasta od V do IX razreda, kandidata Zlatana Mehikića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Informatika i tehnika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Cijena kao instrument marketing miksa u mikrokreditnom sektoru Bosne i Hercegovine, kandidatkinje Enide Omerbegović, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu, studijski program Marketing i trgovina, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Država u savremenim političkim ideologijama, kandidata Agana Delibajrića, studenta magistarskih studija na Fakultetu političkih nauka, studijski program Politologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Desuverenizacija savremene države, kandidata Sakiba Zubovića, studenta magistarskih studija na Fakultetu političkih nauka, studijski program Politologija,  stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

5.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Uprisutnjivanje nove religioznosti u srpskoj štampi, kandidata mr. Ljube Grkovića, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Fakultetu političkih nauka, studijski program Žurnalistika i komunikologija,  stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

6.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Uticaj ultravioletnog zračenja na području grada Mostara na zdravstveno stanje čovjek, kandidata mr. Alije Muhibića, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.