Obavještenje za javnost 31.10.2015. godine

1.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Uticaj  fokusa  na  zubima  u  etiopatogenezi  alopecije  areate kandidatkinje mr. Dobrile Regoje, kandidatkinje za odbranu doktorske disertacije na Fakultetu zdravstvenih nauka, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomMenadžment 5. Svetskog karate prvenstva u Fudokan stilu, Prag/Češka 2013. godine, kandidata Predraga Bajića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Menadžment u sportu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.