Obavještenje za javnost 31.05.2014.

I

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Financijski efekti medijskog marketinga na plasman proizvoda tvrtke Violeta d.o.o., Grude kandidatkinje Ane Pinjuh, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Marketing i trgovina, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

II

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Efekti programa korektivnog vježbanja na transformaciju antropološkog statusa djece od 10 do 12 godina kandidata Adina Omanovića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Sportski trener, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.