Obavještenje za javnost 29.10.2016. godine

1.

Obavještava se javnost da na magistarsku tezu pod nazivom Alopecia areata – terapija i epidemiološko-kliničke karakteristike, kandidatkinje Mije Arijane Ćuk, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Farmacija, kao i na izvještaj Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, koji su bili na uvidu javnosti u periodu od 8.10.2016. godine do 27.10.2016. godine, nije bilo primjedbi.

Dekan Fakulteta zdravstvenih nauka rješenjem broj 725-1/2016 od 28.10.2016. godine zakazuje javnu odbranu magistarske teze za 3.11.2016. godine sa početkom u 16.00 sati u Velikom amfiteatru Evropskog univerziteta Brčko distrikt, u ulici Bijeljinska cesta br. 72 – 74.

2.

Obavještava se javnost da na magistarsku tezu pod nazivom Neželjeni efekti lijekova na koži, kandidata Azura Avdičevića, studenta integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Farmacija, kao i na izvještaj Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, koji su bili na uvidu javnosti u periodu od 8.10.2016. godine do 27.10.2016. godine, nije bilo primjedbi.

Dekan Fakulteta zdravstvenih nauka rješenjem broj 726-1/2016 od 28.10.2016. godine zakazuje javnu odbranu magistarske teze za 3.11.2016. godine sa početkom u 16.30 sati u Velikom amfiteatru Evropskog univerziteta Brčko distrikt, u ulici Bijeljinska cesta br. 72 – 74.

3.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Uloga analogije u naučnim otkrićima u fizici i u nastavi fizike, kandidata mr. Ismeta Botonjića, studenta doktorskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu doktorske disertacije, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Ekspertni sistemi u funkciji snabdijevanja gradilišta građevinskim materijalima, kandidata mr. Gorana Pejičića, studenta doktorskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Građevinarstvo, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu doktorske disertacije, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

5.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Uzroci prekoračenja vremenskih rokova i obima sredstava predviđenih konstrukcijom finansiranja na građevinskim projektima, kandidata mr. Tihomira Milutinovića, studenta doktorskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Građevinarstvo, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu doktorske disertacije, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

6.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Uticaj saobraćajnica na bezbjednost drumskog saobraćaja na putevima u Bosni i Hercegovini, studija slučaja – Tuzla, kandidata mr. Zlatka Kovačevića, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Tehničkom fakultetu, studijski program Saobraćaj, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu doktorske disertacije, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.