Obavještenje za javnost 26.09.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Mikrobiologija periapikalnih lezija, kandidatkinje dr. Dobrile Regoje, kandidatkinje magistarskih – postdiplomskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Stomatologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Nasilje nad djecom i adolescentima sadržajima mas medija, kandidatkinje Dragane Lazić, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Razredna nastava sa defektologijom, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Kvaliteta života pacijenata tretiranih fiksnim, mobilnim i kombinovanim protetskim nadomjescima, kandidata dr. Omera Pinjića, kandidata doktorskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Stomatologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Razlike u antropološkim karakteristikama studentkinja urbanog i ruralnog područja, kandidatkinje mr. Zlate Zubac, kandidatinje doktorskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Menadžment u sportu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.