Obavještenje za javnost, 23.09.2013.

1.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Uloga i značaj poslovne logistike u uslužnim preduzećima, kandidata Jasmina Topića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Bankarsko poslovanje sa osvrtom na centralnu banku Bosne i Hercegovine, kandidatkinje Rusmire Topić, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Općenito o betonu, kandidatkinje Hazime Šarić, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Sanacija klizišta na lokalitetu Palanke, kandidata Avdulaha Čandić, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Oblici nasljeđivanja u nasljednom pravu, kandidata Mirsada Letića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

6.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom 3D računalna grafika, formati zapisa i njihove konverzije, kandidata Dariana Pejića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

7.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Suština i značaj igara u predškolskom, kandidatkinje Emine Eminović, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

8.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Elementarne igre u funkciji tjelesnog razvoja djece predškolskog uzrasta , kandidatkinje Amre Eminović, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

9.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Primjena fotogrametrije u katastarskim izmjerama, kandidatkinje Željke Panić, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

10.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Primjena orfotokarata u geografsko informacijskim sustavima, kandidatkinje Ade Božinović Srđenović, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

11.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Upravljanje činiocima bezbjednosti drumskog saobraćaja, kandidata Zorana Sredića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

12.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Analiza saobraćajnih nezgoda na putevima Republike Srpske sa aspekta bezbjednosti saobraćaja, kandidata Radenka Lukića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

13.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Izrada i utvrđivanje metrijskih karakteristika testa znanja iz fizike za deveti razred osnovne škole, kandidatkinje Nermine Ivanek, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.