Obavještenje za javnost, 20.08.2013.

Obavještenje za javnost

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Marketing mix u školama stranih jezika u Republici Hrvatskoj, studija slučaja tvrtke Ad Hoc Centar d.o.o., kandidatkinje Ane Brezovac, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu – studijski program Menadžment i preduzetništvo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Čvrsti ljekoviti oblici – tablet, kandidatkinje Zdenke Suvajac, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Farmakoterapija hematoloških oboljenja, kandidatkinje Edine Avdić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Uloga mleka i mlečnih proizvoda u ishrani čoveka, kandidatkinje Slavice Krsmanović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Sanitarni inženjering, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Kliničke osobine alergijskih reakcija kože, kandidatkinje Bosiljke Jovanović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

6.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Mogućnosti lečenja HIV/AIDS, kandidatkinje Milade Bešić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

7.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Tvrde kapsule, kandidatkinje Gordane Jurošević, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

8.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Interakcija lijekova i neželjene reakcije na lijek, kandidatkinje Emine Sukanović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

9.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Temeljan pregled, karakteristike, farmakologija i akutna trovanja benzodiazepinima, kandidata Nikole Grgića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

10.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Podjela zakonodavne nadležnosti u federativno uređenim državama, kandidata Sakiba Ibračevića, studenta magistarskih studija na Pravnom fakultetu – studijski program Opće pravo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

11.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Uticaj opijata na psihomotorne sposobnosti učesnika u saobraćaju uređenim državama, kandidata Nermina Mujčina, studenta magistarskih studija na Pravnom fakultetu – studijski program Opće pravo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

12.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Zdravstveno i socijalno zakonodavstvo Republike Hrvatske, kandidata Siniše Franjića, studenta magistarskih studija na Pravnom fakultetu – studijski program Opće pravo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

13.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Razvoj mirovnih operacija međunarodnih organizacija, kandidata Miroslava Baljka – kandidata za odbranu doktorske disertacije na Pravnom fakultetu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.