Obavještenje za javnost 20.06.2015. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Toponimi i hidronimi u kruševačkom kraju, kandidatkinje Ivane Petković, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Razredna nastava – opšti smjer, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Radioaktivnost voća i povrća, kandidatkinje Zvjezdane Puškarić, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Značaj primjene savremenih tehničkih dostignuća u reprodukciji svinja, kandidata Radoslava Sekulića, studenta magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Poljoprivreda, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Uzroci delinkventnog ponašanja kod učenika osnovnoškolskog uzrasta, kandidatkinje mr. Emine Škahić, kandidatkinje za odbranu doktorske disertacije na Pedagoškom fakultetu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.