Obavještenje za javnost 19.09.2015. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomFarmakološko liječenje arterijske hipertenzije, kandidatkinje Ane Begović, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomHomeopatija, kandidatkinje Vanje Jeftović, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomFarmakološko liječenje infektivnih kožnih bolesti, kandidatkinje Vjere Majetić, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.