Obavještenje za javnost 19.09.2013.

I

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Upotreba lijekova u trudnoći, kandidatkinje Brankice Despotović Rikić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

II

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Metodološki problemi istraživanja položaja djece u dnevnoj štampi Bosne i Hercegovine, kandidatkinje Adele Čolić, studentice magistarskih studija na Fakultetu političkih nauka – studijski program Žurnalistika i komunikologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

III

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Revizorski izvještaj sa aspekta primjene međunarodnih računovodstvenih standarda, kandidatkinje Anke Bulatović, kandidatkinje za odbranu doktorske disertacije na Ekonomskom fakultetu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

IV

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Epidemiološke i kliničko-morfološke karakteristike primarnih i recidivirajućih bazocelularnih karcinoma orbitalne regije, kandidata Adija Rifatbegovića, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Fakultetu zdravstvenih nauka, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.