Obavještenje za javnost 17.11.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod Prestanak braka kao pravni institute porodičnog prava u Republici Srpskoj, kandidatkinje Marine Selak, studenta magistarskih studija na Pravnom fakultetu, studijski program Opšte pravo,  stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Analiza bezbjednosti na području opštine Gradačac s prijedlogom mjera poboljšanja, kandidata Mirsada Peštalića, studenta magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Drumski saobraćaj, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Računarska obrada slike u daljinskoj detekciji – zaštita životne sredine, kandidata Emira Mešića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Informatika i tehnika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.