Obavještenje za javnost 17.10.2015. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomZnačaj bazične mamografije kod ranog otkrivanja bolesti dojke, kandidatkinje Amele Selimović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Radiologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomPovezanost indeksa tjelesne mase i gubitka koštane gustoće kao faktora rizika u nastanku osteoporoze, kandidatkinje Tatjane Paočić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Radiologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomProfesionalno sagorijevanje, kandidatkinje Melihe Ćurčić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Sestrinstvo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivomKrivično-pravni aspekti nasilja u porodici ili porodičnoj zajednici u Republici Srpskoj, kandidatkinje Željke Mileusnić, studentice magistarskih studija na Pravnom fakultetu, studijski program Opšte pravo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.