Obavještenje za javnost 15.10.2016. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Dinamika manifestacije arhitekture, kandidatkinje Dušanke Ilić, studentice magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Arhitektura, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Francuska buržoaska revolucija sa posebnim osvrtom na istaknute ličnosti Francuske revolucije, kandidata Ikbala Hasića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Historija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.