Obavještenje za javnost, 15.05.2013.

1.
Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom “Menadžment procesa nezavisne revizije” kandidatkinje   Andrijane Šterić – Petrović stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.
Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom “Zdravstveni aspekti pasulja iz organske proizvodnje” kandidatkinje   Jelene Nešković stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.
Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom “Mogućnosti terapije depresivnih stanja” kandidatkinje   Dijane Knežević stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III