Obavještenje za javnost, 12.10.2013.

1.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Instrumenti marketing miksa, kandidata Bojana Marjanovića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Elektronski novac i elekktronsko poslovanje, kandidata Gorana Grkovića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Nastava u prirodnoj sredini – nezaobilazni segment nastavnog procesa, kandidata Narcisa Hadžiabdića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Ljubavna lirika Desanke Maksimović, kandidatkinje Rukosave Blagojević, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Mogućnost radioloških pretraga u kardiovaskularnih bolesti, kandidata Bojana Terzina, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

6.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Ekstremi funkcija više promjenljivih sa primjenom u ekonomiji, kandidata Borisa Perića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.