Obavještenje za javnost, 11.01.2014.

Obavještenje za javnost 11.01.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Resursi nacionalnog parka Mavrovo u funkciji sportsko – rekreativnih aktivnosti, kandidata Trajča Stamkova, studenta II ciklusa studija na Ekonomskom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Menadžment turizma i sporta, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Upravljanje operativnim rizicima u finansijskim institucijama, kandidata Fuada Šehovića, studenta II ciklusa studija na Ekonomskom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Menadžment i preduzetništvo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Uloga diplomirane medicinske sestre u njezi bolesnika u terminalnom stadiju bolesti, kandidatkinje Dženane Omerdić, studenta II ciklusa studija na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Sestrinstvo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Brčko u vrijeme Austro-Ugarske uprave 1878.-1914. godine, kandidata Samira Selimovića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko district, studijski program Historija, , stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Uticaj morfoloških karakteristika i motoričkih sposobnosti na situacionu efikasnost plivača uzrasta 13 – 15 godina, kandidata Đorđa Ivića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt, studijski program Sportski trener, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

6.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Razvoj modela i funkcionalne organizacije logističkog centra u svrhu racionalizacije mikro i makro distribucije, kandidata mr. sc. Bore Dakića, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Tehničkom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikt, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.