Obavještenje za javnost 10.01.2015.

Obavještenje za javnost 10.01.2015. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Kreiranje baze podataka za sportski klub, kandidata Semira Bojića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Informatika i tehnika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Interna kontrola i interna revizija, kandidata Radovana Tomića, studenta magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu, studijski program Računovodstvo i revizija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Brzina kao uzročnik saobraćajnih nezgoda i faktor odgovornosti učesnika u saobraćaju na području Tuzlanskog kantona, kandidata Ferida Delića, studenta magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Bezbjednost u saobraćaju, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Razvoj i implementacija savremenih informacionih tehnologija u obrazovanju, kandidatkinje Smiljane Bijelović, studentice magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Inženjerska informatika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

5.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Hronične plućne bolesti kandidatkinje Amele Džibrić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Sestrinstvo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.