Obavještenje za javnost 08.07.2014. godine

Obavještenje za javnost 8.07.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Značaj komunikacijskih vještina u radu patronažne sestre, kandidatkinje Lidije Vranković Knapček, studentice magistarskih studija studijskog programa Sestrinstvo na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrik, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Štetno djelovanje lijekova u trudnoći kandidatkinje Nermine Lasetović, studentice integrisanih magistarskih studija studijskog programa Farmacija na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Hormoni tireoidne žlijezde kandidata Miloša Vujovića, studenta integrisanih magistarskih studija studijskog programa Farmacija na Fakultetu zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Odnos islama prema okultizmu i okultnom kandidata Muhameda Šemoskog, studenta magistarskih studija studijskog programa Međunarodni odnosi i diplomatija na Fakultetu političkih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

5.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Razlika u dimenzionalnosti skeleta, motoričkih sposobnosti i postularnog statusa stopala učenika i učenica urbanog i ruralnog područja kandidata mr. Asima Bojića stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.