GORAN PISIĆ USPJEŠNO ODBRANIO MAGISTARSKU TEZU

Kandidat Goran Pisić, uspješno je odbranio magistarsku tezu pod nazivom Međunarodna policijska saradnja na Pravnom fakultetu Evropskog univerziteta Brčko distrikta i time stekao pravo na akademsko zvanje magistar prava. Rad kandidata Gorana Pisića izložen je na 107 stranica, sa 19 bibliografskih jedinica, 7 naučnih radova, 32 međunarodna pravna izvora, 6 zakonskih i podzakonskih akata, kao i 18 internet stranica. Magistarska teza odbranjena je pred Komisijom u sastavu: prof. dr. Mirko Kulić, predsjednik Komisije; prof. dr. Nedeljko Stanković, mentor, i prof. dr. Nenad Avramović, član Komisije.

pisic-komisija