Tehnicki-vijesnik

Tehnički fakultet Evropskog Univerziteta Brčko s ponosom može istaknuti kako njihov profesor, izv.prof.dr.sc. Ilija Grgić, osim nastavnih aktivnosti, također daje značajan doprinos njegovoj znanstveno-stručnoj reputaciji i afirmaciji. Naime sredinom 2020. godine objavljen je znanstveni rad – Prethodno priopćenje pod naslovom “Effects and Profitability of Land Consolidation Projects: Case Study – the Republic of Serbia”. Članak na 7 stranica A4 formata, u čijem je koautorstvu, uz Jelenu LAZIĆ, M.Sc., doc.dr. Gorana MARINKOVIĆA, izv.prof.dr.sc. Mirka BORISOVA, prof.dr.sc. Milana TRIFKOVIĆA, također sudjelovao i izv.prof.dr.sc. Ilija GRGIĆ, je objavljen u časopisu “Tehnički vjesnik/Tehnical gazette”. TV/TG se u potpunosti objavljuje na engleskom jeziku a od kraja 2016. godine uvršten je u A bazu znanstvenih časopisa prema kriterijima Ministarstva znanosti RH. Časopis je indeksiran na SCI Expanded listi (Web of Science) od siječnja 2008. godine a zajednički ga tiskaju tri fakulteta: Strojarski fakultet iz Slavonskog Broda, te Građevinski fakultet i Fakultet elektrotehnike, računarstva i informatike, iz Osijeka.