Upis studenata na Evropski univerzitet

Evropski univerzitet u Brčkom vrši upis studenata u akademsku 2016/2017. godinu. Konkurs traje do 03.10.2016. godine i to na slјedećim studijskim programima:

EKONOMSKI FAKULTET

Opšti smjer; Menadžment i preduzetništvo; Turizam i ekologija, i  Računovodstvo i revizija.

PRAVNI FAKULTET

Opšte pravo; Bezbjednost, i Forenzika.

FAKULTET POLITIČKIH NAUKA

Politologija; Međunarodni odnosi i diplomatija, i Žurnalistika i komunikologija

FAKULTET ZDRAVSTVENIH NAUKA

Sestrinstvo; Fizioterapija i radna terapija; Sanitarni inženjering;

Farmacija; Stomatologija; Radiologija; Menadžment u sportu, i Sportski trener.

PEDAGOŠKI FAKULTET

Informatika i tehnika; Vaspitač predškolskih ustanova; Razredna nastava – opšti smjer; Razredna nastava sa engleskim jezikom; Razredna nastava sa defektologijom, i Matematika i fizika.

TEHNIČKI FAKULTET

Arhitektura; Građevinarstvo; Geodezija; Hidrotehnika; Polјoprivreda;Inženjerska informatika; Menadžment u saobraćaju; Drumski saobraćaj, i Bezbjednost u saobraćaju.

Upis se vrši na sva tri ciklusa studija na svim godinama. Vrši se priznavanje ispita sa drugih visokoškolskih ustanova.

Uz prijavu na konkurs za upis budući studenti dostavlјaju dokumenta u originalu ili ovjerenoj kopiji (osim pod 4):

1) uvjerenje o državlјanstvu;

2) rodni list;

3) svjedočanstva i diplomu o završenoj srednjoj školi, i

4) dvije fotografije za indeks.

PRVA GODINA OSNOVNIH STUDIJA ZA REDOVNE STUDENTE SA PREBIVALIŠTEM U BOSNI I HERCEGOVINI – BESPLATNA