Seminar – Novine za poreske korisnike Brčko distrikta

Udruženje računovođa i revizora Brčko u saradnji sa Evropskim univerzitetom Brčko distrikta, organizuje seminar pod nazivom “Novine za poreske korisnike Brčko distrikta BiH” koji će se održati u ponedjeljak 25.10.2021. godine sa početkom u 13 časova, u velikom amfiteatru Evropskog univerziteta u Brčkom ul. Bijeljinska 72-74.

PROGRAM

1. Način podnošenja elektronskih godišnjih i mjesečnih poreskih prijava u Poreskoj upravi Brčko distrikta BiH,
  2. Dodjeljivanje identifikacionog broja i registracija poreskih obveznika

Predavači su :

MA sci Davor Ninić dipl. oec., šef eksterne kontrole u Poreskoj upravi Brčko distrikta BiH

Dr sci Boro Ninić dipl. oec., inspektor za kontrolu velikih poreskih obveznika u Poreskoj upravi Brčko distrikta BiH

Ulaz na seminar je besplatan.

Predmetni seminar ne ulazi u program kontinuirane profesionalne edukacije Saveza računovođa i revizora Republike Srpske, te s tim u vezi ne nosi bodove za liccencu.