POSJETA SUDU BIH U SARAJEVU: POZIV ZA PRIJAVU

Evropski univerzitet Brčko distrikt i Evropski univerzitet „Kallos“ Tuzla organizuju posjetu Sudu BiH u Sarajevu dana 9.01.2018. godine. Ovim pozivamo zainteresovane studente Pravnog fakulteta na oba univerziteta da se prijave slanjem e-maila na adresu albina_abidovic@hotmail.com, a najkasnije do subote, 30.12.2017. godine. Napominjemo da je broj ograničen na maksimalno 50 studenata.

Za ovu posjetu organizovan je i prevoz. Studenti koji ne žele putovati organizovanim prevozom, dužni su da to u prijavi i naglase. Studenti koji se prijave, participiraju u troškovima prevoza u iznosu od 10,00 KM, koji će se prikupljati na dan polaska. O satnici polaska, naknadno će biti obavještenje postavljeno na web-stranice univerziteta.

S poštovanjem,

Doc. dr. Albina Abidović