Obavještenje za javnost 8.01.2016.godine

1.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Utjecaj obiteljskih čimbenika na recidivizam kod maloljetnih počinitelja kaznenih djela, kandidatkinje mr. Ine Stašević, kandidatkinje za odbranu doktorske disertacije na Fakultetu zdravstvenih nauka, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Donošenje investicionih odluka u uslovima neizvjesnosti i rizika pomoću metoda višekriterijske analize, kandidata mr. Adisa Puške, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Ekonomskom fakultetu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.