Obavještenje za javnost 6.09.2016. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Stav učenika o matematici kao predmetu u drugom ciklusu osnovnog obrazovanja, kandidata Aleksandra Rankovića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Korišćenje računara i napredovanje učenika u nastavi matematike, kandidatkinje Milene Milutinović, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.