Obavještenje za javnost 25.10.2014.

Obavještenje za javnost 25.10.2014. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod Banahove teoreme o nepokretnoj tački u metričkim prostorima, kandidata Admira Kešetovića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika,  stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Položaj i uloga ustanova i javnih preduzeća u sistemu javne uprave Bosne i Hercegovine, kandidatkinje Albine Abidović, studentice magistarskih studija na Pravnom fakultetu, studijski program Opšte pravo, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

3.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Nivoi i stepen zadovoljstva ostvarenja životnih navika odraslih osoba s cerebralnom paralizom, kandidatkinje mr. Mirele Babajić, kandidatkinje za odbranu doktorske disertacije na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Fizioterapija i radna terapija stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.