Obavještenje za javnost, 24.06.2013.

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Suplementi i njihova uloga u savremenom liječenju, kandidatkinje Mirjane Đokić, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Značaj kognitivne procjene MMSE testom i MOCA testom u evaluaciji somatopedskog tretmana, kandidatkinje Lejle Matović, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Fizioterapija i radna terapija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Organski spojevi značajni u biohemijskim procesima čovjeka, kandidata Admira Čivića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Eritropoetin u terapiji anemije bubrežnog porijekla, kandidatkinje Milanke Petković, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Predikcija ishoda medicinski potpomognute oplodnje kod paraplegičara, kandidata dr. Ermina Čehića, studenta postdiplomskih – magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

6.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Korišćenja računara i napredovanje učenika u nastavi matematike, kandidata Dušana Lukića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu  – studijski program Matematika i fizika, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

7.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Instrumenti marketing miksa, kandidatkinje Danke Devure, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu  – studijski program Marketing i trgovina, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

8.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Uticaj franšiznog sistema poslovanja na razvoj male privrede i trgovine, kandidatkinje Katarine Lazović, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu  – studijski program Marketing i trgovina, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

9.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Strategija razvoja poslovnih banaka i bankarskih poslova u zemljama u tranziciji, kandidata  Slavoljuba Štrbo, studenta magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu  – studijski program Opšti smjer, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.