Obavještenje za javnost 21.07.2014. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod naslovom Primjena matematike u klasičnoj mehanici kandidata Mirka Marina, studenta magistarskih studija studijskog programa Matematika i fizika na Pedagoškom fakultetu, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu rada, stavlja na uvid javnost u trajanju od 15 dana i da se može pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta na adresi Bijeljinska cesta 72 – 74 u Brčkom.

II

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod naslovom Upotreba antibiotika u liječenju mokraćnih infekcija kandidata Zvonimira Alkovića, studenta integrisanih magistarskih studija studijskog programa Farmacija na Fakultetu zdravstvenih nauka, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu rada, stavlja na uvid javnost u trajanju od 15 dana i da se može pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta na adresi Bijeljinska cesta 72 – 74 u Brčkom.

III

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod naslovom Razvoj konkurencije na tržištu elektroničkih komunikacija kandidata Željka Dujmovića, studenta magistarskih studija studijskog programa Inženjerska informatika na Tehničkom fakultetu, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu rada, stavlja na uvid javnost u trajanju od 15 dana i da se može pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta na adresi Bijeljinska cesta 72 – 74 u Brčkom.