Obavještenje za javnost, 13.07.2013.

Obavještenje za javnost

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Savremeni problemi bankarskog izveštavanja i finansijske analize poslovanja banaka i njenih klijenata, kandidatkinje Dušanke Paspalj, studentice magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu – studijski program Računovodstvo i revizija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Farmakodinamika antibiotika, kandidatkinje Aleksandre Balešević, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka – studijski program Farmacija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Informatizovano okruženje u funkciji razvoja malih i srednjih preduzeća, kandidatkinje Vojislave Grbić – kandidatkinje za odbranu doktorske disertacije na Ekonomskom fakultetu, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.