Obavještenje za javnost, 05.09.2013.

Obavještenje za javnost

1.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Računar kao sredstvo za rad i učenje, kandidatkinje Elme Muratović, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Tipovi časova u nastavi, kandidatkinje Mirzete Sofić, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Pripovjedački rad Branka Ćopića, kandidatkinje Dragane Romić, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Odnosi sa javnošću u jedinicama lokalne samouprave, kandidata Ilije Filipovića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se diplomski rad pod nazivom Specifičnost radnih odnosa državnih službenika u pogledu zasnivanja radnog odnosa, kandidata Miodraga Pejića, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 10 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.