Obavještenje za javnost 04.06.2013.

Obavještenje za javnost, 04.06.2013.

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom  Razvoj carinskog sistema bivših Jugoslovenskih republika u procesu stabilizacije i pridruživanja Evropskoj uniji  kandidata   Vladimira Bulajića stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

2.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Značaj i uloga efikasne granične kontrole u sistemu bezbjednosti Crne Gore kandidata   Velibora Vučinića na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

3.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Farmakoterapija Alzheimerove bolesti kandidatkinje   Jaske Deljanin na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

4.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Terapija karcinoma pluća kandidatkinje Marijane Rašljić na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

5.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Klasifikacija, oblici i mogućnosti izrade lijekova u savremenoj medicini  kandidatkinje Ilinke Petrović na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

6.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Transparentnost godišnjih izveštaja kao deo planova razvoja neprofitnih organizacija u pravcu društvene odgovornosti  kandidatkinje Slađane Ćetković na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

7.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Strategija i najvažniji procesi marketinga sa posebnim osvrtom na formiranje marketing plana  kandidata Branislava Ćetkovića na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

8.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Primena međunarodnih računovodstvenih standarda na finansijsko izveštavanje malih i srednjih preduzeća  kandidata Vojina Malešev na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

9.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom “Savremeno vođenje apoteke” kandidatkinje Slavice Rašević stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.

10.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom “Primena homeopatskih lekova u medicinskoj praksi” kandidatkinje Dragane Rašević stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bulevar mira broj 4/III.