PROFESORI I STUDENTI EVROPSKOG UNIVERZITETA BRČKO DISTRIKT NA VII BALKANSKOM RADIOLOŠKOM KONGRESU

Udruženje strukovnih medicinskih radiologa i diplomiranih inžinjera medicinske radiologije Republike Srpske organizovalo je VII balkanski radiološki Kongres sa međunarodnim učešćem u vremenskom intervalu od 21.04. – 23.04.2023. godine u hotelu Termag na Jahorini. Učešće na ovom Kongresu uzeli su i profesori i studenti Evropskog univerziteta Brčko distrikt BiH. Prof. dr. Sava Stajić i studenti Cvetković Jovana i Marković Marko prezentovali su svoje istraživanje na temu Da li ChatGPT može imati uticaj u našoj kliničko-radiološkoj praksi?, te iznijeli zaključke do kojih su došli.