Posjeta profesora Evropskog univerziteta JU Srednjoškolski centar “Jovan Cvijić” Modriča

Evropski univerzitet Brčko distrikt je kao i svake godine do sada krenuo u obilazak srednjih škola u kojem su učestvovale prof.dr Anka Bulatović, doc.dr Lidija Vučićević i doc.dr Milanko Aladžić.

Jedna od prvih posjeta bila je na dan otvorenih vrata 28.02.2023. JU Srednjoškolski centar “Jovan Cvijić” Modriča.

Učenicima su tom prilikom predstavljeni studijski programi i smjerovi na  ovoj visokoškolskoj ustanovi.

Na taj način su pozvani svi budući studenti da posjete Univerzitet, odaberu i upišu se na odgovarajući studijski smjer.